Warner Bros. sa konečne rozhodli!

Rozruch okolo nového sólo filmu o Batmanovi nastal už takmer pred 3 mesiacmi, kedy nás Ben Affleck prvýkrát informoval o svojej vízii, akoby si predstavoval svoj film a akoby mala prebiehať príprava a samotné natáčanie. Avšak, všetko sa zmenilo, keď Ben Affleck na začiatku roka oznámil, že odchádza z postu režiséra, pričom stále ostáva ako producent, scenárista, ale aj ako Batman.

Veci sa začali opäť hýbať hneď potom, čo Matt Reeves (Cloverfield, Úsvit planéty opíc) informoval verejnosť, že sa uchádza o režisérsku stoličku, ktorú aj získal, lenže minulý týždeň vyšli na povrch opäť ďalšie informácie týkajúce sa odchodu Matta Reevesa z režisérskej pozície. Jednalo sa avšak iba o akési chvíľkové nezhody medzi Warner Bros.Mattom Reevesom, ktoré rýchlo opadli.

Počas oficiálnej tlačovej schôdze Warner Bros. vyhlásili, že Matt Reeves bude naďalej zastávať post režiséra. Matt Reeves podal verejnosti niečo viac o novom projekte a poďakoval Warner Bros. za ich trpezlivosť:

„Miloval som príbeh o Batmanovi, keď som bol ešte dieťa. Je to taký kultový a presvedčivý charakter, ten, ktorý so mnou tak hlboko rezonoval. Som nesmierne poctený a nadšený, že môžem spolupracovať s Warner Bros. a že môžem podať nový pohľad na príbeh Batmana na veľkej obrazovke.“

Matt Reeves si získal priazeň Warner Bros. práve vďaka úspechu filmu Úsvit planéty opíc a vlastnosti urobiť z ničoho naozaj veľký trhák. Reeves momentálne dokončuje práce na filme Vojna o planétu opíc, ktorý bude mať premiéru toto leto. Pre “batman film“ neexistuje žiaden oficiálny dátum premiéry, ale prípravy sú už v plnom prúde. Uvidíme, čo Matt Reeves dokáže vytvoriť v spolupráci s Warner Bros. a dúfajme, že Ben Affleck bude už konečne spokojný.

                                                                                                                                                                                          Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.