WB nám v krátkej ukážke naznačujú, že sa s Birds of Prey púšťajú do produkcie

Po premenovaní sa na Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) sa dianie okolo filmu na chvíľu umlčalo, ale o to viac potešila táto krátka ukážka. Tá, v konečnom dôsledku(aj napriek svojej minimalistickej dĺžke) ukazuje veľa. Veď okúste sami.

V chabých 20 sekundách sa dozvedáme o tóne filme, jeho štýle a aj aktuálny výzor mnohých postáv. Len aby som vymenoval zopár, samozrejme, hneď ako prvá nám udrie do očí Harley Quinn, ktorá bude hlavnou antihrdinkou(poprípade antagonistkou, záleží od toho, ako to sami vnímate) tohto filmu. Quinn sa ukazuje vo svojej novej podobizni, ale buďme k sebe úprimní. Margot Robbie sme už v úlohe tejto notorickej postavy videli a zaujímajú nás skôr nové tváre.

Medzi ne patrí, napríklad Huntress(Mary Elizabeth Winstead), Black Canary(Jurnee Smollett-Bell), Black Mask(nanešťastie, bez svojej neslávne známej masky – v podaní Ewana McGregora), Renee Montoya(Rosie Perez), Victor Zsazs(Chris Messina) a pod. Zo strany Warner Bros. ide o veľmi múdry krok, a to už z len toho princípu, že film sa momentálne nachádza vo fáze produkcie, čo znamená veľa fotiek z natáčania, ktoré môžu predstaviť výzor jednotlivých postáv ešte predtým, ako sa to podarí oficiálnej marketingovej kampani. No vďaka tejto ukážke sa to už nestane.

Film Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) zavíta do lokálnych kín približne 6.februára 2020, avšak dátum premiéry sa ešte môže pohybovať.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.