Webseriál Fear The Walking Dead: Flight 462 uvidíme po finále FTWD

Tento mesiac sa vracia najočakávanejší seriál, The Walking Dead, na obrazovky stanice AMC. TWD je bezpochyby najúspešnejší seriál televízie AMC, preto keď začiatkom roka oznámili jeho spinoff/prequel, nebolo to až také prekvapenie.

Fear The Walking Dead si udržiava výborné ratingy a stále naberá na sile. Hoci prvá séria je skoro na konci už teraz vieme, že príbeh sa ešte zďaleka nekončí. Seriál dostal druhú sériu ešte predtým ako bola odvysielaná prvá epizóda, podobne ako pri seriáli Better Call Saul.

Lexi-Johnson-in-Fear-the-Walking-Dead-Season-1-Episode-1

Pre fanúšikov, ktorý sa už teraz nevedia dočkať druhej série, má AMC prekvapenie vo forme web seriálu nazvaného Fear the Walking Dead: Flight 462. Seriál sa bude odohrávať okolo skupiny pasažierov komerčného letu 462 počas vypuknutia nákazy. Nebezpečenstvo sa vystupňuje vtedy keď pasažieri odhalia, že jeden infikovaný sa nachádza na palube. Minisériu majú pod palcom Dave Erickson, showrunner FTWD, a výkonný producent David Wiener.

Webseriál bude mať celkovo 16 častí a každá z nich bude mať menej ako minútu. Prvú časť s názvom Flight 462 uvidíme na AMC.com po premiére finálnej časti FTWD. Ďalšie časti budú následovať v priebehu 6 série Walking Dead a to za každou novou časťou. Flight 462 nám nenačrtne len nový pohľad na nákazu, ale aj uvedie novú postavu, ktorú uvidíme v druhej sérii FTWD.

VIAC:  Rozbor prvého traileru k seriálu Loki

Let 462 je štvrtá miniséria zo sveta Walking Dead. Pred ňou sme mohli vidieť Torn Apart, Cold Storage, The Oath. Všetky sú dostupné na youtube (na zničenie “region restriction” použite doplnok Chrome ProxFlow).

Fear The Walking Dead: Flight 462 uvidíme od 4. októbra. The Walking Dead sa vráti na obrazovky 12. októbra.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Butcher Vs. Homelander v krvavom traileri na druhú sériu The Boys

Amazon uverejnil prvý trailer k druhej sérii úspešného seriálu The Boys, v ktorom vypukne nadnárodné …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.