Westworld odhaľuje prvé zábery zo svojej 3.série na čele s Aaronom Paulom

Na ďalšie epizódy si počkáme ešte pekne dlho, ale aspoň dostávame prvý trailer na novú sériu, ktorá vyzerá… futuristicky. Je to už nejaká doba, čo sa stala verejne známou účasť Aarona Paula(Jesse Pinkman z Breaking Bad) na 3.sérii Westworldu a trailer vyzerá brilantne. Veď posúďte sami. Ako keby, sme ani nesledovali Westworld, až do toho posledného momentu, samozrejme.

Zatiaľ čo sa prvé dve série odohrávali najmä vo svete Westworldu a spoločnosti, ktorá ho mala na starosť, toto pokračovanie nás posúva do doposiaľ neprebádaných lokalít sveta, kde bol Westworld vytvorený ako prostriedok prostej zábavy. Nič viac, nič menej. Ale je to naozaj pravda? Danú otázku si kladieme od čias prvej série a dá sa predpokladať, že táto séria nám dodá odpovede, ktoré hľadáme.

Vzhľadom na to, že ste otvorili tento článok, očakávam, že ste stotožnení s udalosťami, ktorými sme boli svedkami v priebehu prvých dvoch sérii, a teda spomeniem jeden podstatný spoiler. Ako môžete vidieť aj v traileri, Dolores(Evan Rachel Wood) sa dostala do sveta ľudí a osudy mnohých postáv zostali neznáme, a teda ktovie, či v tejto sérii uvidíme len Dolores v realite, no môžeme dedukovať, že to neostane len pri nej a na nasledujúci vzdor voči ľudskej spoločnosti si privolá zopár známych tvárí. A keď je reč o tvárach, okrem Paula pribudli aj nejaké nové, medzi ktoré patrí aj napríklad taký Vincent Cassel(Čierna labuť) či Lena Waithe(Ready Player One).

3.séria seriálu Westworld sa začne vysielať niekedy počas roku 2020.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.