Willem Dafoe bude účinkovať v Justice League!

Ostrieľaný herec Willem Dafoe svoje herecké spektrum rozširuje o ďalšiu rolu v komiksovom titule, tentokrát sa jedná o Justice League.Naposledy sme ho mali možnosť vidieť napríklad v Johnovi Wickovi, či Grandhoteli Budapešť, ale herec jednoznačne neotáľa a aj napriek svojmu vyššiemu veku pokračuje v účinkovaní vo veľkých tituloch, čo je v tomto prípade Justice League, kde sa pravdepodobne stretne so svojim bývalým kolegom zo Spider-Mana Sama Raimiho J.K.Simmonsom (ktorého ste naposledy mohli vidieť napríklad vo filme Whiplash) a ten si tam zahrá legendárneho detektíva Jamesa Gordona. V spomínanom Spider-Manovi si zahral jedného z úhlavných nepriateľov pavúčieho muža, teda Goblina.

Spider-ManGreenGoblin1

Zatiaľ čo postavou J.K.Simmonsa sme si istí, tak o postave Dafoeho v Justice League nemáme ani poňatia, pretože doposiaľ zverejnené informácie ani náhodou neukazujú prstom na konkrétnu postavu, ale má sa jednať o kladnú postavu, ktorá zohrá svoju rolu v oboch dieloch Justice League, čo môže naznačovať aj jej určitú dôležitosť. Dafoeho sme videli hrať toľko záporných postáv, že je dobré ho vidieť obohacovať si svoje komiksové účinkovanie o jednu kladnú postavu.

willem-dafo-justice-league

Do premiéry Justice League ostáva ešte dosť času, tak snáď sa Dafoeho postavu dozvieme ešte predtým, prinajhoršom až na veľkom plátne 17. novembra 2017.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.