Willem Dafoe bude účinkovať v Justice League!

Ostrieľaný herec Willem Dafoe svoje herecké spektrum rozširuje o ďalšiu rolu v komiksovom titule, tentokrát sa jedná o Justice League.Naposledy sme ho mali možnosť vidieť napríklad v Johnovi Wickovi, či Grandhoteli Budapešť, ale herec jednoznačne neotáľa a aj napriek svojmu vyššiemu veku pokračuje v účinkovaní vo veľkých tituloch, čo je v tomto prípade Justice League, kde sa pravdepodobne stretne so svojim bývalým kolegom zo Spider-Mana Sama Raimiho J.K.Simmonsom (ktorého ste naposledy mohli vidieť napríklad vo filme Whiplash) a ten si tam zahrá legendárneho detektíva Jamesa Gordona. V spomínanom Spider-Manovi si zahral jedného z úhlavných nepriateľov pavúčieho muža, teda Goblina.

Spider-ManGreenGoblin1

Zatiaľ čo postavou J.K.Simmonsa sme si istí, tak o postave Dafoeho v Justice League nemáme ani poňatia, pretože doposiaľ zverejnené informácie ani náhodou neukazujú prstom na konkrétnu postavu, ale má sa jednať o kladnú postavu, ktorá zohrá svoju rolu v oboch dieloch Justice League, čo môže naznačovať aj jej určitú dôležitosť. Dafoeho sme videli hrať toľko záporných postáv, že je dobré ho vidieť obohacovať si svoje komiksové účinkovanie o jednu kladnú postavu.

willem-dafo-justice-league

Do premiéry Justice League ostáva ešte dosť času, tak snáď sa Dafoeho postavu dozvieme ešte predtým, prinajhoršom až na veľkom plátne 17. novembra 2017.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.