Wolverine 3 neprístupný mládeži!

20th Century Fox odhalila na veľtrhu hračiek 2016, že pokračovanie Wolverine dostane R-rating – teda bude mládeži neprístupný. Táto správa pochádza z letáku, ktorý rozdávali hosťom na veľtrhu hračiek.

Tvorcovia filmu Wolverine 3 však povedali, že Rkový rating mal film ešte dávno pred úspechom Deadpoola. Deadpool momentálne presiahol 600 miliónový zárobok v kinách, čím sa stal najziskovejším komiksovým filmom s R ratingom. Predbehol aj Kingsman: The Secret Service, ktorý bol tiež veľmi úspešný.

Old-Man-Logan

Štúdio 20th Century Fox sa teda dalo na dráhu Rkových filmov. V prípade Wolverina je to logický krok, keďže sa hovorí, že ho natočia podľa komiksu Old Man Logan a ten by bolo náročné s filmovať s rantingom PG-13.

Trochu mimo X-men univerza. DC potvrdilo, že Batman v Superman bude mať tiež Rkové hodnotenie ale to uvidíme len na Bluray. Pre Indický trh dokonca muselo štúdio zostrihať verziu do PG-13, pretože vraj obsahovala príliš veľa nahých scien.

Aký máte názor na eRkový rating finálnej časti Wolverina?

Posledné pokračovanie Wolverina, v hlavnej úlohe s Hugom Jackmanom, je pripravované 3. marca 2017.

comicbook.com

Sonka234

Sonka234
Som veľký fanúšik filmov, seriálov, hudby, kníh a počítačových hier. A som totálne zbláznená do záporákov z Batmana. Nájdete ma: http://www.csfd.cz/uzivatel/497135-mathew234/

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.