Novinky o pokračovaní a chystanom preobsadení Wolverina

Dnešné novinky blízko súvisia s kanadským nevrlým mutantom, Loganom a.k.a. Wolverine.

Prvá novinka hovorí o samostatnom filme. Herec Sir Patrick Stewart síce nie je spomenutý v obsadení X-men: Apocalypse, ale v zatiaľ nepomenovanom filme, o Wolverinovi, bude jeho rola výraznejšia ako sme čakali. Film hlbšie rozoberie vzťah otec – syn medzi profesorom Charlesom Xavierom a Wolverinom.

Patrick-Hugh
(Patrick Stewart, Hugh Jackman)

 

Hugh Jackman, predstaviteľ Wolverina, na tlačovke o filme “Pan” odpovedal na mnohé otázky o jeho budúcich filmoch. Prezradil, že aktuálny stav scenára má zatiaľ niečo okolo 60 strán. Hugh sa teší na vývoj vzťahu medzi Profesorm a Loganom. Nakoniec uistil fanúšikov, že tvorcovia majú mnoho skvelých nápadov.

Tretí sólový film o Wolverinovi sa začne natáčať na budúci rok. Mnoho zainteresovaných potvrdzuje, že príbeh bude inšpirovaný komiksom Old Man Logan. V tomto filme sa Hugh Jackman poslednýkrát vráti ako Wolverine.

old-man-logan
(titulka komiksu Old Man Logan)

 

A tým sa dostávam k druhej časti tohto článku. Kto by mal stvárniť postavu Wolverine v budúcnosti? Medzi fanúšikmi sa vedú dlhé diskusie o tom kto sa do tejto role najviac hodí. A keď túto otázku položili priamo Jackmanovi, pohotovo so smiechom dopovedal:

„Nechcem štúdiu uľahčiť moju výmenu. Som si istý, že už to preberali a určite majú hercovm o ktorých si hovoria, ten by mohol byť ďalší. Podľa mňa by bol Tom Hardy dobrá voľba“

Nie je divu, že odporúčal práve Hardyho. Ten je teraz v Hollywoode najväčšia scifi/fantasy hviezda. Jeho tohtoročný film Mad Max: Fury Road sa stal obrovským hitom. Kritici a fanúšikovia ho milujú.

HardyXLogan
(Tom Hardy, Wolverine)

 

Čo si myslíte vy? Bol by Tom Hardy svojím malým vzrastom a vypracovanou postavou vhodným kandidátom? A mal by byť Wolverine tak rýchlo preobsadený? Nemalo by štúdio nechať Wolverina trochu oddýchnuť? (dal som si facku za hlúpu otázku). Ale vážne, aký máte názor?

Tretí sólo film o Wolverinovi uvidíme v roku 2017.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

4 komentáre

 1. Avatar

  já myslim že by to měl být Liam McIntyre, Jackman začal Wolverina hrát v 30 letech a Hardymu už ted je 38 takže než by ho vůbec začal hrát bylo by mu už minimálně 40 let…takže nevim jestli by to zvládl, jistě ano do ted cvičil do Bronsona, Warriora, TDR ale nevim jestli by to zvládal dál, přeci jen i Jackman řikal že je to fakt dřina takhle cvičit do role Wolverina

  • IntrOvert

   Ďakujem za tvoju reakciu a úprimne som prekvapený tvojím názorom. Prezrel som si pár obrázkov herca a celkom by som si vedel Liam-a McIntyre-ho predstaviť ako nového Wolverine-a a samozrejme aj teória s vekom je správna. 🙂

 2. Avatar

  Podla mna by sa hodil do tej role luke evans aj ked už ma 36.

  • IntrOvert

   Ďakujem za tvoju reakciu no v tomto prípade sa neviem úplne stotožniť s Lukom Evansom v roli Wolverine-a. Herec sám o sebe je veľmi dobrý a v mojom rebríčku obľúbených hercov je pomerne vysoko ale ako Wolverine mi vôbec nesedí. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.