Začalo sa natáčanie snímku The Avengers: Infinity War?!

Pár týždňov dozadu bratia Russovci (Winter Soldier, Civil War) uverejnili a nasledovne zmazali fotku miesta natáčania The Avengers: Infinity War, čo viedlo k viacerým špekuláciám, no teraz pravdepodobne poznáme dôvod tohto činu. Síce znamenie v titule “?!” neznie príliš dôveryhodne, ale to ani nemá tak znieť, pretože túto informáciu sme sa dozvedeli len pár dní dozadu od fanúšika, ktorý vraj zahliadol viacerých hercov na pľaci, obsadených v Infinity War, čo môže viesť k potvrdeniu tejto teórie.  Aj napriek tomu, že to nie je nejako zdokumentované, tak môžeme hovoriť o relatívne dôveryhodnom zdroji, keďže tieto správy pochádzajú z účtu “Atlanta Filming“, kde sa môžete dozvedieť napríklad miesta natáčania rôznych snímkov ako remake Jumanji, ďalej Hangman(v hlavnej úlohe Karl Urban) a v neposlednom rade aj Infinity War.

Ako ste sa za tie roky mohli dozvedieť, tak Atlanta je jedno z najobľúbenejších lokalít na natáčanie v USA, čo značne potvrdzuje práve tento účet. Informácie sú miestami pekne porozhadzované, no pokiaľ hľadáte, tak nájdete. Snáď sa dozvieme oficiálne informácie už čoskoro.

Tretí Avengers film uvidíme 4. mája 2018.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.