Zack Snyder odstupuje z postu režiséra Justice League

Zack Snyder odstupuje z postu režiséra Justice League z rodinných dôvodov. Film je už v ďalekých štádiách post-produkcie, keďže samotná produkcia sa skončila dlhé mesiace dozadu, ale táto správa prišla ako blesk z jasného neba. Niekomu odľahlo, ale drvivá väčšina ako fanúšikov, tak aj bežných divákov súcití so Snyderom a jeho rozhodnutie plne chápe. V marci tohto roku jeho dcéra spáchala samovraždu a Snyder spolu s jeho rodinou to držali v tajnosti, aby mohli smútiť za žiarami reflektorov. Síce teraz to už vyšlo na povrch, ale Snyder poskytol fanúšikom dôvod svojho odchodu, a to si veľmi ceníme:

Myslel som si, že vrátením sa do práce pocítim akúsi úľavu, iba sa do toho ponorím a uvidím, či toto je tá cesta, ktorou sa cez to dostanem. Požiadavky na túto prácu sú pekne intenzívne. Všetko vás pohlcuje. A v posledných dvoch mesiacoch som dospel k tomuto záveru. Rozhodol som sa, že odstúpim z prác na filme a budem sa venovať svojej rodine, ktorá ma naozaj potrebuje. Všetci to majú ťažké a ja som na tom rovnako.

Na jeho miesto nastúpi Joss Whedon, ktorý sa postaral o prvé dva diely Avengerov, a tak sa nemusíme obávať, že bude mať problémy s dokončovaním prác na takomto obrovskom filme. V post-produkcii Justice League sa štáb momentálne nachádza v štádiu “reshoots”(opätovné natočenie určitých scén, ale iným spôsobom) a píše sa, že sú už aj napísané, a tak Whedon môže pokračovať v realizácii Snyderovej vízie Justice League. V tomto čase nie je isté, či sa Snyder od JL dištancoval úplne, ale je možné, že sa ukáže v záverečných fázach post-produkcie. No nech sa teraz radšej sústredí na rodinu.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.