Zack Snyder už nepracuje na seriáli Watchmen

Damon Lindelof tvorca seriálov Lost a The Leftovers rokuje s HBO na výrobe seriálu Watchmen.

Minulý rok sme vás informovali o tom, že Zack Snyder, režisér filmu Watchmen (2009), rokuje s HBO o seriálovej verzii Watchmenov. Podľa Hollywood Reporter Snyder už nie je súčasťou rokovania, nahradil ho Lindelof, ktorý tento rok úspešne ukončil seriál The Leftovers vysielaný na HBO.

Komiks Watchmen bol vydaný ako mini séria, ktorá nám predstavila alternatívnu históriu, v ktorej sa maskovaný hrdinovia objavili v 40-tych rokoch minulého storočia a zmenili priebeh dejín počas následujúcich desaťročí. V roku 1985, keď boli Sovietsky zväz a USA na pokraji tretej svetovej vojny, začína vyšetrovanie vraždy bývalého maskovaného tajného agenta Komedianta, vyšetrovanie odhaľuje sprisahanie s celosvetovými následkami.

VIAC:  Čo ak...?

THR vo svojom článku uvádza, že seriál bude natočený na základe originálneho komiksu od Alana Moorea ale bližšie neupresňuje, či sa bude jednať o priamu adaptáciu alebo si len prepožičia niektoré elementy a uvidíme úplne novú dejovú linku.

Tešíte sa na seriál Watchmen?

Zdroj: The Hollywood Reporter

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.