Žeby sa v Avengers Infinity War ukázal aj Rocket Raccoon?

Už máme potvrdenú účasť Star-Lorda v Infinity War a vyzerá to tak, že si so sebou vezme minimálne jedného priateľa z vesmíru. Rozhovory ohľadom Civil War neustále pokračujú a ku slovu sa okrem hercov a režisérov dostávajú konečne aj scenáristi, ktorí majú toho veľa, čo povedať. Takmer mesiac a pol dozadu sme sa dozvedeli o účasti Petera Quilla (Star-Lord) v Infinity War, kde padlo slovo aj o návrate Thora.

Síce sa o Hulkovi až tak veľa nehovorí, no povedzte si sami. Čo by to boli za Pomstiteľov bez Hulka? Samozrejme, väčšina týchto informácii vyšla z úst dvoch najinformovanejších ľudí na pľaci, teda bratov Russovcov, od ktorých sme sa dozvedeli aj o možnosti príchodu Captain Marvel.

Thanos-Thor-Star-Lord

Postavy sa do Infinity War naberajú rýchlosťou svetla, a tak niet divu, že sa stále kladú otázky na rozličných ľudí z tímu Marvelu v rámci zisťovania, čo najväčšieho množstva informácii ohľadom blížiacej sa Infinity War. V rozhovore magazínu The Verge so scenáristami snímky CA: Civil War Christopherom Markusom a Stephenom McFeelym padla reč aj o spomínanom Rocket Racoonovi, ktorý to má, kvôli ich slovám na zem bližšie ako nikdy predtým a arzenál Pomstiteľov môže byť rozšírený o ďalšiu postavu.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.