Zombie vo vojnovom filme Overlord

Film Overlord je mixom hororu, thrilleru a akcie, odohrávajúcej sa v období druhej svetovej vojny. Čo keby sa zombie naozaj objavili po boku nemeckých vojakov v boji o víťazstvo? Presne na toto vám odpovie film Overlord, ktorý je dielom úspešného a známeho producenta J.J. Abramsa.

Film sa z väčšej časti odohráva vo francúzskej dedine obsadenej nemeckými vojakmi, kde práve na nich vykonávajú doktori rôzne experimenty, ktoré majú za úlohu vytvoriť nesmrteľnú armádu. Film je podľa J.J. Abramsa “šialený“ a tým sa chcú vyhnúť skutočným tiež desivým udalostiam.

Režisérom filmu je Julius Avery, ktorý má na konte filmy, ako Son of Gun alebo Jerrycan. Ďalej sa nám predstaví Wyatt Russell (22 Jump Street, Black Mirror), Bokeem Woodbine (Spider-Man: Homecoming, Riddick), Iain De Caestecker (Agents of S.H.I.E.L.D.) alebo Hélène Cardona (X-Men: Apocalypse, Happy Feet). Film Overlord má premiéru naplánovanú na 26. októbra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.