Zombieland: Double Tap sa uvádza prvým trailerom!

Akciou nabitý sequel obľúbenej hororovej komédie Zombieland sa predstavuje v úplne nových záberoch a čakali sme len… dekádu. Samozrejme, vracia sa hviezdna formácia s menami, ako Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin a Emma Stone, no pridávajú sa aj ďalšie známe tváre. Zoey Deutch, Rosario Dawson, Luke Wilson, Thomas Middleditch a ďalší. Obsadenie je poriadne nabité, ale určite nebude jedinou záležitosťou, ktorá bude v tomto filme nabitá.

Kopa akcie, kvalitný humor a v neposlednom rade veľké dávky patričnej brutality. Príbeh sa nebude pýšiť nejakou prepracovanosťou, koniec koncov, kto by ju od takého filmu vôbec očakával, ale za to sa dočkáme vývoja postáv a zmenenia ich postojov počas toho desaťročia, ktoré ubehlo v našom a zrejme aj v ich svete. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude opäť skvelá jazda a nadviaže na úspech svojho predchodcu. A tak nám neostáva nič iné než len čakať, ale teraz už nie ďalších 10 rokov.

Lebo film Zombieland: Double Tap vychádza v lokálnych kinách 24.októbra 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.