Zomrie v letnom finále Flasha Iris West?

Flash má mnoho nepriateľov, no asi jeden z najväčších je sám čas. Barry sa v zimnom finále Flasha dostal náhodou do budúcnosti a to čo videl, ho nepotešilo. Táto budúcnosť bola od zimného finále vzdialená 5 mesiacov.

nedávnom článku sme Vám spomínali, že Barry bude čeliť neznámej hrozbe. Teraz je už jasné, že tou neznámou hrozbou nie je nikto konkrétny, ale ide o celkom nepolapiteľného nepriateľa – budúcnosť. Každý z nás sa obáva budúcnosti, pretože je neznáma a nevieme, čo prinesie. Avšak, ak ste speedster ako Flash, môžete sa budúcnosti báť aj z iného dôvodu – pretože viete, čo prinesie.

A Barry vie, čo budúcnosť (možno) prinesie. Len pre zopakovanie: Barry cestoval do budúcnosti – omylom (čo sa mu pri ceste časom často nestáva). Táto budúcnosť je vzdialená 5 mesiacov Savitar, ktorého v tej epizóde práve spolu s Jayom hodil do hlbín speedforce, bol v „budúcnosti“ voľný a zabil Iris West priamo pred bezmocným Flashom z budúcnosti (a rovnako bezmocným za stromom ukrytým súčasným Flashom).

Súčasného Flasha vzal Jay späť do súčasnosti, ďalšie činy Flasha z budúcnosti sú neznáme. Jay po návrate do súčasnosti Barrymu povedal, že to je len jedna z možných alternatív budúcnosti, ktorá sa vôbec nemusí odohrať. Lenže, Barry sa v obavách z budúcnosti začal topiť. Miluje Iris a pravdepodobne aj na základe toho, čo videl, sa rozhodol posunúť ich vzťah na vyššiu úroveň – vo forme spoločného bývania. Podľa Helbinga v druhej polovici série uvidíme Barryho, „ako bude robiť všetko preto, aby sa táto budúcnosť neodohrala“. Toto tvrdenie je dvojsečná zbraň – na jednej strane to znie pekne a romanticky, no aj celkom bezhlavo a pochabo. Barry sa doteraz zahrával len s minulosťou. Po zimnom finále je pravdepodobné, že stúpnu jeho návštevy do budúcnosti. Tak dúfajme, že neurobí žiadnu hlúposť.

My nad budúcnosťou Iris by sme nemali zatiaľ veľmi smútiť. Výkonný producent Aaron Helbing povedal, že je predčasné ju oplakávať. „Budúcnosť je tvarovateľná. Stať sa môže hocičo.

Jednou z mála vecí, čo si ľudia všimli je fakt, že udalosti sa odohrávajú o 5 mesiacov, avšak nikto explicitne nepovedal, že to bude finálna epizóda. S istotou sa dá povedať, že pôjde o jednu zo záverečných epizód tretej série Flasha – ak sa tá budúcnosť odohrá. Najpravdepodobnejšia je finálna epizóda, avšak dobre vieme, že to nemusí byť tak. Podobná situácia bola minulý rok v seriáli Arrow, kedy sme čakali, že sa vo finálnej epizóde dozvieme, kto je v hrobe – lenže sme to zistili omnoho skôr.

Zdroj: cbr.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.