Zoom a Hawkgirl na scéně

To k čemu se schylovalo, již od začátku druhé série, se stalo skutečností. Barry Allen, šarlatový rychlík, se utkal s rychlým démonem Zoomem ze Země 2.

OBSAHUJE SPOILERY

zoomENTER ZOOM: Pojďme si ale shrnout, co k tomu předcházelo v předcházejících 40-ti minutách. Barry se chtěl domluvit s Doktorkou Light. Tou je dvojník Lindy Parkové. Za její pomoci, chtěl udělat past na Zooma a tak ho konečně polapit, bohužel se ukázalo, že je Doktorka Light chytřejší než se zdálo a dokázala uniknout z její cely, za pomocí malé lsti, kdy použila svou schopnost a stala se neviditelnou, tedy na tento způsob. Bohužel jí na to Cisco skočil, a tak utekla. Kvůli tomu byl první plán fuč, ale…

Barryho napadlo, že by mohl využít pomoci Lindy Parkové, i když nevěřil, že by na něco takového mohla přistoupit, ale ona přistoupila, když Barryho Iris podržela a řekla mu ať se jí v klidu zeptá. A tak tedy zkoušely nový plán, který jak se zdá nevyšel.

9ace8890-6a23-0133-9ec3-0af7184f89fbDozvídáme se něco z minulosti Harrisona Wellse ze Země 2, tedy události před průchodem trhlinou. Zjišťujeme, že má dceru, které se jmenuje Jesse, ale Harry jí přezdívá Jesse Quick, a tady je Easter Egg na hrdinku Jesse Quick, kterou by se údajně Jesse Wells měla stát. Tedy když tvůrci potvrzovali herce, tak potvrdili herečku Violett Beane do role Jesse Quick, tudíž o Jesse Wells nepadlo ani slovo. A tak se dozvídáme důvod příchodu Harrisona Wellse na Zemi 1.

Souboj se Zoomem, byl naprosto fascinující moment, nechci předbíhat, ale zatím mohu říct, že to byl nejlepší dosavadní moment celého seriálu. Protože Zoom naprosto zdecimoval a převálcoval Barryho. I když na to Barry šel ze začátku chytře, přesto ho Zoom přemohl a nejen, že mu zlomil páteř, ale také v něm zlomil ducha.

GORILLA WARFARE: Tento díl se nesl docela poklidně, dokud nepřišel Grodd, který unesl Caitlin a chtěl za její pomoci vytvořit další inteligentní opice. Caitlin se mu tedy zpočátku snažila pomoci, dokud nepřišel Cisco s plánem, který zahrnoval Reverse-Flashe.

Do seriálu se po několika dílech vrátil Barryho otec, Henry Allen, který měl do Barryho vpravit trochu sebevědomí, což se mu nakonec povedlo.

HawkgirlV jedné scéně se Joe West bavil s Iris o tom, že si Joe v nějakých momentech uvědomuje, že Barry není jeho pravý syn a přemýšlí, co kdyby to bylo jinak. To je zkouška odvahy pro Iris, která se dozvěděla, několik epizod zpátky, že má bratra, tedy Joe má syna, ale neví o něm. Uvidím zda a popřípadě kdy mu to řekne.

Cisco randí s Kendrou Saunders, která by se měla v příštím díle, který bude crossoverem společným s Arrowem, stát Hawkgirl. A to přesně Cisco viděl, když se jí dotkl. Jenže jak to, že to Cisco vůbec viděl? Pokud víme, tak doposud viděl jen věci, které byli z alternativní reality. Tedy se naskytuje vysvětlení, že viděl Hawkgirl z jiné reality, tedy že Kendra je spojená s Hawkgirl, což mi samozřejmě víme. Tedy nechci se pouštět do nějakých hlubších představ, či teorií, protože by se mi z toho mohla zamotat hlava.

Reverse-FlashHarry přišel na nový plán, jak čelit Zoomovi, tudíž zavřít všechny trhliny až na jednu.

Setkali jsme se s Reverse-Flash, tedy když si Harry na sebe oblékl jeho starý oblek a tak pomocí lsti, dokázali přechytračit Grodda, ale tak jsme se dostali k zajímavému momentu, kdy Barry hodil Ciscovi Reverse-Flashův prsten a poprosil ho, aby zjistil jak do něj ten oblek dostal. V komiksu má Flash také takový prsten.

Nakonec se podařilo Grodda přechytračit a poslat ho skrze trhlinu na místo, kde je více inteligentních opic, což je také z komiksu, kdy Grodd je skutečně s dalšími opicemi.

Vidlajs

Vidlajs
Komiksům se věnuji krátce. Dřív to byli spíše filmy jako Superman I ,II ,III a Batman a Batman se vrací. Určitě si pamatujete heroický výkon Jokera Nicholsona. Mě osobně se velice líbil, každý má jiný názor. Ale co je určitě pravda: Nicholson má na Jokera prostě skvělý obličej. Můj úplně první superhrdina, kterého jsem měl nejvíce rád byl Superman (http://content6.flixster.com/photo/13/78/98/13789800_ori.jpg). V této době je mým nejoblíbenějším Batman z čehož vyplývá další fakt.Jsem velikým příznivcem DC Comics, i když s komiksy z této stáje mám velmi malou zkušenost. Jsem fanoušek seriálu Teorie velkého třesku (The big bang theory). Velice dobré je, že se tam rozebírá komiksový svět, očima normálních lidí. Všechny postavy z tohoto seriálu mám rád, ale určitě teď budu hovořit za každého, když řeknu(napíšu), že nejlepší postava celého seriálu je Shledon Cooper. Moji tři nejoblíbenější hrdinové jsou: Batman - ( Batman se vrací, Batman TAS, Batman vítězí, Nolanova trilogie) Neuvedl jsem Batmana(1989) , protože úplně první Batmanovský film, který jsem viděl byl Batman se vrací. Superman - (Superman I,II,III, IV, Superman se Vrací, Man of steel) Co říct? Prostě Superman. Spiderman - (Začalo to Spidermanem (jedna) - Spiderman I, II, III - Amazing Spiderman I, II)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.